Люди, які надають інтим-послуги, хочуть працювати на тих самих умовах, як і, наприклад, перукарі та майстри манікюру.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Наталія Ісаєва, директорка самоорганізації секс-працівників «Легалайф-Україна», розповіла, як наразі в нашій країні відбувається реалізація інтим-послуг.

«Цю сферу контролюють самі правоохоронці та бандитські угрупування під “кришуванням” тих самих правоохоронців. Також це контролює й сама держава, адже вона не хоче визнавати цю діяльність», – зазначила Наталія Ісаєва.

Водночас пані Наталія пояснила, що в Україні, на її думку, потрібно не створювати контроль за життям людей, як в інших країнах, а створити такі умови, щоб людям у державі жилося спокійно та безпечно.

«Насамперед, щоб ті люди, які працюють, були захищені державними органи у вигляді соцвиплат. Натомість працівники сплачуватимуть податки. Окрім цього, правоохорнці мають захищати нас, а не карати. У різних країнах створюються свої умови для того, щоб ця сфера працювала. У нас наразі достатньо скасувати статтю 181-1 “Заняття проституцією”, яка дає можливість “чорним” правоохоронцям експлуатувати жінок у цій сфері», – наголосила Наталія Ісаєва.

За словами пані Наталії, в Україні вже є законопроект, який передбачає скасування всіх покарнь щодо повнолітніх людей у цій сфері, щоб працівники мали змогу законно себе захищати, як в інших сферах надання послуг. Однак цей проект ще не зареєстрували та не винесли на обговорення.

Наталія Ісаєва розповіла, що її організація проводила дослідження серед секс-працівників, яке показало, що більшість із них готові сплачувати податки та працювати на тих самих умовах, як і, наприклад, перукарі та майстри манікюру тощо. Адже все це – сфера надання послуг.

Директорка самоорганізації секс-працівників «Легалайф-Україна» також повідомила, скільки в середньому заробляють секс-працівники.

«Усе залежить від міста, місця та виду надання послуг. Якщо це, наприклад, праця на “окружних”, то це один вид заробітку. У середньому, це від 5 до 10 тисяч гривень “чистими” за місяць. Якщо ж працювати десь, наприклад, на квартирах, органзіованих іншими людьми – там вже інший заробіток. Водночас потрібно розуміти, що одна людина не може надавати свої послуги 24 години на добу. Більшості достатньо попрацювати 1-2 години на день», – пояснила пані Наталія.

Нагадаємо, вчора, 2 червня, був Міжнародний день секс-працівника.

Фото: pixabay