Тепер Таїсія Маламан божиться, що вона «маленька українка».

Блогерка з ніком di.rubens (вона ж Таїсія Маламан, вона ж Таїсія Онацька) поширила у Facebook нове відео, в якому відповіла на публікацію Міністерства оборони України.

Учора у відомстві заявили, що з «нетерпінням чекатимуть» на офіційну скаргу di.rubens на офіцера Анатолія Штефана, який першим звернув увагу соцмереж на ролик з блогеркою, в якому вона віддає перевагу Росії, а не Україні.

При цьому в МО зазначили наступне:

«Контрольне питання буде особливим: Україна чи росія?».

У відповідь на це Маламан-Онацька-di.rubens запостила нове відео, в якому українською мовою читає віршика про те, що «українцем є мій тато, українка — мати» і т.д.

«Я — українка і я пишаюся цим», – пафосно підсумувала блогерка, яка лише напередодні назвала Штефана «військовим армії, яка вбиває цивільне населення».

Нагадаємо, після того, як на її ролик звернув увагу Анатолій Штефан, блогерка видалила свій аккаунт у Facebook, а відео — з мережі TikTok.

Пізніше вона почала погрожувати Штефану судом, обізвавши його «соромом української армії». Військовий у відповідь також обіцяє судовий позов. Крім того, di.rubens після цього звільнили з роботи і додали в базу «Миротворця».

Фото: фейсбук