Пункт про продовження проспекту з'явився у тексті бюджету невідомим чином.

В бюджеті столиці на 2021 рік закладено витрати на продовження проспекту Григоренка «до межі міста Києва». На цю частину документу звернув увагу міський активіст Сергій Пасюта.

Цьогоріч лише на розробку проекту будівництва влада збирається виділити 2 мільйони гривень; загальна вартість робіт — 100 мільйонів гривень.

«А як вам рядок у бюджеті Києва на 2021 «продовження проспекту Григоренка до межі міста Києва — 2 млн на проєктні роботи». А як же Екопарк Осокорки?» — написав Пасюта.

Також активіст відзначив, що пункт про продовження проспекту з’явився між першою і другою редакцією проекту бюджету, при цьому ніхто з депутатів таку поправку не подавав.

Пасюта припускає, що питання продовження проспекту Григоренка могли «нарішати» в інтересах компанії Stolitsa Group забудовника Владислави Молчанової, яка, найімовірніше, буде добудовувати ЖК «Патріотика на озерах» збанкрутілого банку «Аркада». На доказ своєї теорії Пасюта наводить той факт, що бізнес-партнер Молчанової Денис Москаль (ВО «Батьківщина») очолив комітет з екологічної політики Київради. Як ми раніше повідомляли, Молчанова є однією з головних спонсорок «Батьківщини».

Інвестори «Аркади» нині готують спільний меморандум з Stolitsa Group про добудову житлових комплексів. В Facebook-групі інвесторів банку повідомляється, що представники Stolitsa Group вже оглядають недобуди.

Зауважимо: житловий комплекс «Патріотика на озерах» має бути збудовано між кількома озерами на Осокорках. У 2015 році 11 тисяч киян підписали петицію проти будівництва «Патріотики..» — вони вимагають, аби у межах озер Тягле і Небреж було збудовано екопарк «Осокорки». Екологи наголошують: масова забудова Осокорків, яку й передбачає проект «Патріотики..», загрожує не лише транспортним колапсом та знищенням природнього парку, а й неможлива з точки зору безпеки (будівництво планується в зоні паводків та підтоплення).

Тим часом, дружина зама Єрмака, який курує «Велике будівництво», купила елітну нерухомість в Підгірцях.

Фото: фейсбук