Британців, зокрема, не влаштовує погода в Києві в лютому-березні, коли очікується реванш.

Промоутер екс-чемпіона світу з боксу у надважкій вазі британця Ентоні Джошуа Едді Хірн не бачить проблем в тому, щоб організувати матч-реванш з Олександром Усиком в Києві. Слова Хірна наводить boxingnews24.

«Я б провів реванш на відкритому майданчику, скажімо, в квітні. Ми робили це раніше. Я хотів би провести поєдинок в Великобританії, але я впевнений, що команда Усика хоче, щоб він пройшов в Києві. Якщо чесно, я не маю проблем з цим. Для мене не проблема поїхати до Києва. Потрібно все проаналізувати і подивитися, який дохід в цьому випадку ми можемо отримати. Звичайно, наш перший вибір — це Великобританія. Також у нас були пропозиції з Близького Сходу, щоб провести матч-реванш там» — зазначив промоутер.

Зауважимо, що у перших інтерв’ю після поразки Джошуа Усику Хірн був більш категоричним і заперечував можливість проведення реваншу в Україні. Головною перепоною Хірн називав погані погодні умови (реванш очікується в лютому-березні), при тому що найімовірнішим місцем проведення буде НСК «Олімпійський».

Промоутер Олександра Усика Олександр Красюк також нарікав на низьку платоспроможність українських глядачів (в Британії вартість найдешевшого квитка складала 40 фунтів — 1 400 гривень). Попри це, Красюк та Усик заявляли про бажання влаштувати реванш саме в Україні.

Нагадаємо, 25 вересня в Лондоні Олександр Усик несподівано переміг Ентоні Джошуа в бою за 4 пояси чемпіона світу, 3 з яких — за основними версіями.

Четвертим поясом чемпіона світу (за версією WBC) володіє британець Тайсон Ф’юрі, який 9 жовтня має битися з Деонтеєм Вайлдером. Найімовірніше, переможець цього поєдинку зустрінеться з переможцем реваншу Усик-Джошуа.

Фото: Фейсбук