Кошти виплачувалися за роботи під час будівництва колії сховища ядерних відходів.

Обласна прокуратура Києва скерувала до суду обвинувальний акт відносно директора одного з держпідприємств у Чорнобильській зоні відчуження. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Чоловіку закидають розтрату 222 тисяч гривень бюджетних коштів. За версією слідства, він уклав угоду з іншим підприємством щодо технічного нагляду за будівництвом під’їзної колії до майданчика централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, на загальну суму майже 500 000 гривень.

«Достовірно знаючи що видатки на заробітну плату працівникам Підприємства, які задіяні для виконання платних послуг з технагляду, були передбаченні в кошторисах по власних коштах, підписав акти прийняття-передачі виконаних робіт за вказаним договором на суму понад 222 тисячі гривень, тим самим здійснивши подвійне нарахування заробітної плати працівникам Підприємства» — йдеться у повідомленні.

В прокуратурі зазначили, що дії чиновника призвели до розтрати бюджетних коштів, і обвинувальний акт у цій справі скеровано до суду для розгляду по суті. Назву підприємства та імені його директора у прокуратурі не називають, редакція Kyiv Media намагається з’ясувати обставини цього інциденту.

Як ми повідомляли, прокуратура передала до суду справу про побиття колишнього політв’язня Балуха у київському «Гідропарку».

Фото: Фейсбук