Всі підозрювані нині ознайомлюються з матеріалами справи, після чого її скерують до суду.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно екс-голови правління АТ АКБ «Аркада» Костянтина Паливоди за фактом привласнення 72 млн гривень з фондів фінансування будівництва житлових комплексів завершено. Про це повідомляє столична прокуратура.

Крім Паливоди у провадженні фігурують ще 8 інших осіб з правління банку. Слідчі вважають, що Паливода разом зі спільниками розробив та реалізував схему привласнення коштів фондів фінансування будівництва ЖК «Еврика» та «Патріотика», управителем яких була АТ «Аркада».

«Так, шляхом видачі кредиту та подальшого проведення операцій з використанням суб’єктів господарювання, які не пов’язані з АТ АКБ «АРКАДА» та підконтрольні безпосередньо підозрюваному, з фондів фінансування будівництва були виведені кошти у сумі 50 млн гривень. За аналогічною схемою під виглядом кредитування товариства під заставу неіснуючого майна із активів банку виведено ще 22 млн гривень»йдеться у повідомленні.

Наразі Паливоді та 4 службовцям «Аркади» повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України, ще 4-м пособникам-керівникам підконтрольних товариств за ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України. Вказаним особам відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення, після цього обвинувальний акт буде скеровано до суду.

Як ми повідомляли, добудовувати ЖК «Аркади» буде Stolitsa Group Владислави Молчанової в основному за кошти від продажу квартир в ЖК «Патріотика на озерах». Природоохоронців, які виступають за створення на Осокорках ландшафтного парку (петицію за це підписало 11 тисяч киян), Stolitsa Group публічно називає «псевдоактивістами» і заявляє, що «справжня громада — це ми»: забудовник уже почав кампанію в ЗМІ та серед інвесторів.

Фото: Фейсбук