Підозрюваний у незаконному знищенні об'єкту державної форми власності завдав збитків на 20 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

«За процесуального керівництва прокуратури міста Києва слідчими поліції затримано та доставлено до суду для обрання запобіжного заходу директора комерційної структури, який підозрюється у незаконному знищенні об’єкту державної форми власності та завданні збитків на суму 20 мільйонів гривень (ч. 5 ст. 191 КК України)», – йдеться у повідомленні.

У квітні 2020-го  чоловіку повідомили про підозру за фактом незаконного демонтажу та руйнування цілісного майнового комплексу, розташованого у селі Пухівка Київської області.

Зазначений комплекс у 2008 був переданий підприємству в довгострокову оренду за умови повернення державі після закінчення строку договору.

На час передачі в оренду на території комплексу функціонував санаторій «Журавушка» та дитячий табір.

Слідством встановлено, що починаючи з серпня 2017 по теперішній час орендарем незаконно, без відома та погодження державних органів здійснено фактичне руйнування цього майна. Проведеними експертизами встановлено збитки державі на суму близько 20 мільйонів гривень.

Kyiv Media Kyiv Media Kyiv Media

У зв’язку з тим, що після повідомлення про підозру підприємець почав переховуватися від правоохоронних органів, його було оголошено у розшук та отримано дозвіл на затримання для доставки до суду з метою обрання запобіжного заходу.

Вжитими заходами правоохоронці встановили місцезнаходження підозрюваного та затримали його. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Фото: Прокуратура Києва