КП в повному обсязі надало правоохоронцям необхідну документацію.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

До КП «Київтеплоенерго» прийшли працівники Святошинської окружної прокуратури разом із податковою міліцією, щоб отримати підтвердження факту виконання в повному обсязі умов угод підприємства з одним із контрагентів.

У КМДА зазначили, що комунальне підприємство в повному обсязі надало правоохоронцям необхідну документацію.

Водночас у держадміністрації наголосили, що запит правоохоронців стосувався діяльності посадових осіб «Київтеплоенерго», хоча кримінальне провадження стосувалося податкової історії, обліку та господарської діяльності контрагента підприємства.

Однак, попри те, що кримінальне провадження не стосується безпосередньо посадових осіб «Київтеплоенерго», підприємство надає всі необхідні документи й дані.

У ДФС зазначили, що обшуки в КП «Київтеплоенерго» станом на 10:30 завершені.

«Згідно з матеріалами слідства, приватне товариство упродовж 2019-2020 років на замовлення КП «Київтеплоенерго» здійснювало роботи по реконструкції теплових мереж, капітального ремонту аварійних ділянок теплових мереж по об’єктах і житлових будинках міста Києва на загальну суму 260 млн грн. При цьому, вказана підрядна організація виконала вказані роботи не в повному обсязі та із завищенням вартості робіт та матеріалів. Крім того, при цьому здійснювалось оформлення виконання субпідрядних робіт та постачання товарів від підприємств з ознаками фіктивності», – зазначили в дописі.

Відтак, обшуки проведені в офісних приміщеннях вказаних підприємств на підставі ухвали суду з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, учора, 20 травня, тривав обшук у приміщенні Департаменті житлово-комунальної інфраструктури. У КМДА теж прокоментували цю ситуацію.

Фото: фейсбук