Обшуки в Департаменті економіки та інвестицій та Департаменті земельних ресурсів проводять за фактом незаконної передачі земельних ділянок у центрі Києва.

Про це повідомляє столична прокуратура.

“Встановлено, що посадовці КМДА, порушуючи вимоги земельного законодавства, умови програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Києва та укладеного інвестиційного договору, передали в користування суб’єкту господарювання земельні ділянки комунальної власності, що розташовані у центрі Києва поруч з Європейською площею, в позаконкурентний спосіб та за заниженою вартістю, чим спричинили тяжкі наслідки інтересам держави”, – йдеться в дописі.

9 вересня з метою документування протиправної діяльності, а також вилучення документів та інших речових доказів, що мають значення для слідства, слідчими Головного слідчого управління ДБР та ТУ ДБР, розташованого у  Києві, за процесуального керівництва Київської міської прокуратури проводяться санкціоновані обшуки у структурних підрозділах КМДА, зокрема в Департаменті економіки та інвестицій та Департаменті земельних ресурсів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії.

Нагадаємо, минулого тижня почалась нова хвиля обшуків в комунальних підприємства міста. Так, зокрема, прокуратура прийшла з обшуками в Управління містобудування та архітектури Шевченківської РДА, КП «Плесо», КП «Київжитлоспецексплуатація»,а також Департамент освіти. Після цього місто вказало на низку порушень та не відповідностей зі сторони самих правоохоронців.

Фото: facebook