Обшуки проводять за фактом привласнення та розтрати коштів бюджету міста Києва.

Про це повідомляє столична прокуратура.

Як зазначається, правоохоронці проводять обшуки у корпорації «Київавтодор», в КП «Київавтошляхміст» та у 10 районних КП ШЕУ міста Києва.

Слідчі дії відбуваються в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом привласнення та розтрати коштів бюджету міста Києва за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

У ході вказаних обшуків працівниками правоохоронних органів вилучаються документи, які стосуються закупівель, здійснених за рахунок коштів столичного бюджету, а також відомостей про витрати комунальних підприємств:

  • придбання та встановлення обмежувальних антипаркувальних стовпчиків, які не відповідають технічним характеристикам та були закуплені в один період часу з різницею у вартості у понад 700 грн за одиницю, попри ідентичність цих виробів;
  • завищення комунальними підприємствами обсягів витрат матеріальних цінностей (солей, піско-соляної суміші, паливо-мастильних матеріалів);
  • списання палива на транспортні засоби, які фактично не використовувались;
  • використання комунального автотранспорту в особистих цілях та надання його в користування третім особам з метою отримання неправомірної вигоди;
  • незаконне працевлаштування та здійснення виплат заробітної плати працівникам, які фактично не працювали, а також за іншими фактами привласнення.

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Нагадаємо, минулого тижня почалась нова хвиля обшуків в комунальних підприємства міста. Так, зокрема, прокуратура прийшла з обшуками в в апарат КМДА щодо облаштування скверу замість житлового будинку біля станції «Сирець».

Також прокуратура проводила обшуки в Департаменті економіки та інвестицій та Департаменті земельних ресурсів.

У КМДА зазначили, що у результаті обшуків вилучили документацію 20-річної давнини.

Фото: facebook