Обшуки провели нібито через завищення вартості виконаних робіт та неефективне використання коштів на суму понад 1,5 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Зазначаєтся, що у вівторок, 19 жовтня Солом’янська окружна прокуратура спільно з ГВ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ у Києві та Київській області проводить обшуки у службових приміщеннях  «Київтеплоенерго» в межах кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 367 КК України.

Згідно з матеріалами слідства, між СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» та приватним підприємством укладено договір щодо капітального ремонту аварійної ділянки теплових мереж від на вул. Антонова у Солом’янському районі.

У ході перевірки аудитом КМДА та КП «Київекспертиза» встановлено завищення вартості виконаних робіт та неефективне використання коштів через завищення вартості використаних матеріалів на суму понад 1,5 млн гривень.

“За результатами проведених слідчих дій директору СП «Київські теплові мережі» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість), колишньому директору підрядної організації – у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у особливо великих розмірах та службове підроблення)”, – повідомляє прокуратура.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. Проведені слідчі дії не позначилися на роботі комунального підприємства – воно працює у звичному режимі.

Редакція KyivMedia намагається отримати коментарі сторін.

Нагадаємо, минулого тижня прокуратура проводила обшуки приміщень КО «Київзеленбуд». Вчора прокуратура проводила обшуки в Департаменті молоді та спорту.

Днями слідчі прийшли з перевіркою на Подільський міст, а перед тим провели обшуки в КП «Київтеплоенерго», ПрАТ «Київводоканал», КНП «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва, КП по утриманню зеленних насаджень Святошинського району м. Києва, Голосіївському управлінні освіти.

Фото: facebook