Обшук провели в рамках провадження щодо привласнення державних коштів в особливо великих розмірах.

Прокуратура провела обшуки в КП «Київводфонд» через розкрадання 7 мільйонів гривень державних коштів. Про це повідомила прес-служба відомства у Facebook. 

Обшук проведено покурорами Печерської окружної прокуратури Києва спільно з ГУ ДФС у приміщеннях Спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» в рамках кримінального провадження щодо привласнення державних коштів в особливо великих розмірах.

 «У ході досудового розслідування, зокрема, перевіряється причетність службових осіб «Київводфонд» до привласнення понад 7 млн гривень, передбачених на придбання товарів та виконання робіт з капітальних ремонтів бюветних комплексів та громадських вбиралень, розташованих на території м. Києва» — йдеться у повідомленні. 

Повідомляється, що під час обшуків у службових приміщеннях підприємства, а також за місцем проживання його директора, вилучено первинну фінансово-господарську документацію. Зокрема, начебто й ті, що підтверджують зв’язки СВКП «Київводфонд» із суб’єктами господарської діяльності з ознаками фіктивності.

Досудове розслідування триває, повідомили в прокуратурі.

Водночас, в «Київводфонді» обшуки поки не коментували.

Як ми повідомляли, з кінця весни тривають обшуки в столичних комунальних підприємствах: «Київзеленбуд», «Спецжитлофонд», у корпорації «КиївАвтодор», «Київміськсвітлі», «Київбудреконструкції», «Київтеплоенерго», Департаментах соцполітики, Містобудування та архітектури, земельних ресурсів КМДА, Подільській РДА та ін. Посадовці цих підприємств та департаментів начебто можуть бути причетні до фінансових махінацій.

Віталій Кличко назвав ці обшуки спецоперацією проти себе; також в КМДА не виключають, що кінцева мета обшуків — зміна голови міськадміністрації.

Фото: Фейсбук