Усі вони — члени 64-окремої мотострілецької бригади.

Заочно повідомлено про підозру підполковнику та ще трьом військовослужбовцям рф, які катували мирних мешканців Бучі та імітували їх страту. Про це повідомляє прес-служба міської прокуратури столиці.

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури підполковнику, двом сержантам та рядовому 64-окремої мотострілецької бригади 35 загальновійськової армії Російської Федерації заочно повідомлено про підозру у віддані наказу про жорстоке поводження з цивільним населенням та жорстокому поводженні з цивільним населенням (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України)” — йдеться в дописі.

За даними слідства, у березні 2022 року під час окупації міста Буча, озброєні підозрювані разом з іншими невстановленими військовослужбовцями рф вдерлися до будинку одного з місцевих мешканців.

На виконання наказу підполковника, окупанти вивели господаря будинку на вулицю, повалили на землю та били його руками й ногами по різних частинах тіла з метою отримання інформації про патріотично налаштованих мешканців Бучі.

Далі потерпілому зав’язали очі рушником та привели до штабу окупантів, де утримували цивільних осіб. Там чоловіка продовжили бити, змусили повністю роздягнутися і шукали на його тілі татуювання. З метою залякування підозрювані імітували страту інших осіб, присутніх в тому ж приміщенні.

Потерпілому вдалося втекти від військовослужбовців рф у той момент, коли вони повели на страту інших мирних мешканців.

Фото: Фейсбук