Підозрюваний співпрацює з керівництвом так званої «днр».

Начальнику відділу одного із регіональних центрів обслуговування мережі ПрАТ «НЕК «Укренерго» повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору (ст. 111-2 КК України). Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Згідно із матеріалами слідства, посадовець, перебуваючи на тимчасово окупованій території Донецької області, добровільно погодився на співпрацю з окупаційною владою та надав згоду на зайняття посади директора створеного окупаційною владою підприємства – «Маріупольських магістральних електричних мереж Державного унітарного підприємства ДНР «Державна магістральна мережева компанія».

Після призначення на вказану посаду підозрюваний спільно з керівництвом так званої «днр» вчиняв дії, спрямовані на вимкнення потужностей електричної енергії від Об’єднаної енергетичної системи України, самовільної передачі ліній електропостачання та підстанцій окупаційній владі, для задоволення їх потреб” — йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює СУ ГУНП у м. Києві, за матеріалами Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України.

Фото: Фейсбук