На ділянці нібито планували без дозвільних документів побудувати спортивно-оздоровчий комплекс.

Про це повідомляє столична прокуратура.

Як зазначається, Верховний Суд підтримав позицію прокуратури у справі щодо повернення територіальній громаді столиці земельної ділянки площею 1,16 га на Трухановому острові у Києві вартістю понад 25 млн гривень.

Прокуратура встановила факт незаконного зайняття та використання юридичною особою вказаної земельної ділянки без відповідних правовстановлюючих документів на землю (рішення Київської міської ради, договору тощо) для розміщення будівель та споруд спортивно-оздоровчого комплексу.

Крім того, будівництво будівель та споруд спортивно-оздоровчого комплексу здійснено без відповідних дозвільних документів та на земельній ділянці комунальної власності, яка для цієї мети не відводилась.

Рішенням господарського суду міста Києва позов прокурора задоволено та зобов’язано юридичну особу повернути територіальній громаді земельну ділянку звільнивши її від розміщеного на ній майна.

Разом з тим, судом апеляційної інстанції вказане рішення скасовано та відмовлено у задоволенні позову.

Не погоджуючись із зазначеною постановою апеляційної інстанції Київською міською прокуратурою оскаржено її до Верховного Суду, який підтримав доводи прокурора та залишив в силі рішення суду першої інстанції про повернення земельної ділянки територіальній громаді міста.

До слова, землю на Трухановому острові пов`язують із Віктором Медведчуком, повідомляє “Главком”.

Охоронне агентство «Шторм», що пов’язують із Віктором Медведчуком, облаштувало на Трухановому острові у Києві базу, перекривши доступ до Дніпра.

9 квітня 2021 року правоохоронці прийшли із обшуками на базу охоронної фірми «Шторм», яку пов’язують із нардепом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком. Вони провели огляд земельної ділянки на території острова Труханів на предмет самовільного зайняття.

Раніше повідомлялося, що столична прокуратура у судовому порядку вимагає повернути територіальній громаді земельну ділянку на Трухановому острові площею 1,16 га та вартістю понад 25 млн грн. Соратники нардепа і кума Путіна Віктора Медведчука з приватного охоронного агентства «Шторм» облаштували на Трухановому острові у Києві базу, перекривши доступ до Дніпра.

Нагадаємо, суд скасував рішення про оренду землі на Трухановому острові.

Фото: facebook