Чоловік надав третім особам несанкціонований віддалений доступ до електронної пошти судової системи, Єдиного реєстру, колл-центру.

Правоохоронці повідомили про підозру колишньому заступнику гендиректора ДП “Інформаційні судові системи” Державної судової адміністрації України. Його підозрюють в тому, що він організував несанкціонований доступ до інформаційних ресурсів судової системи, повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

Під час планових робіт з модернізації програмного забезпечення інформаційно-телекомунікаційної системи суду посадовець надав третім особам несанкціонований віддалений доступ до її мережевого обладнання, яке використовується для функціонування електронних сервісів судової системи: електронної пошти, Єдиного реєстру судових рішень, колл-центру тощо”, – йдеться у повідомленні.

В прокуратурі уточнили, що в результаті несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем було порушено встановлений порядок маршрутизації інформації, а також спотворено процес її обробки.

Досудове розслідування триває, встановлюються обставини правопорушення та інші особи, які можуть бути до нього причетними.

Фото: Фейсбук