Вартість переданих активів становить понад 10 млн гривень.

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

У повідомленні зазначили, що прокуратурою у ході розслідування кримінального провадження арештовано та передано в АРМА два трактори російського виробництва, які імпортувались з російської федерації на територію України з порушенням митних правил та всупереч встановлених законодавством обмежень.

Зазначена техніка була виявлена та вилучена на території митного терміналу у ході огляду, проведеного в межах розслідування, розпочатого за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України. Відповідно до чинного законодавства, указана техніка входить до переліку товарів, що походять з російської федерації та ввезення яких на митну територію України заборонено.

У зв’язку з цим, за клопотанням прокуратури суд наклав арешт на вилучену техніку та прийняв рішення про її передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Вартість переданих активів становить понад 10 млн гривень.

Досудове розслідування триває.

Фото: Фейсбук