За чутками, забудовою займається оточення сина колишнього мера Києва Леоніда Черновецького.

Столична прокуратура оскаржує рішення про скасування обмежень на будівництво в історичному ареалі міста на Печерську. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Земельна ділянка, про яку йде мова, розташована по вулиці Євгена Коновальця, 30 — ми про неї вже повідомляли. Неподалік стоїть Прозорівська вежа Васильківського укріплення київської фортеці, яку побудували ще на початку позаминулого століття. Ця територія — центральна зона міста та його історичний ареал, де кілька фірм планують звести житлово-адміністративний комплекс.

Щоб обійти обмеження на висотність, забудовник подав звернення в скандальний Окружний адмінсуд. І там його задовольнили — суддя Нана Вєкуа постановила, що насправді територія на Євгена Коновальця, 30, не належить до історичного ареалу та не знаходиться у Центральній планувальній зоні Києва.

Прокуратура Києва оскаржить це рішення в Шостому апеляційному адміністративному суді.

Житлово-адміністративний комплекс по вулиці Євгена Коновальця, 30, будують фірми «Житловисотбудом» і «Будгруппроектінвест-7». Їх пов’язують з екс-головою київського Держархбудконтролю Сергієм Кучером та оточенням Степана Черновецького, сина колишнього мера Києва Леоніда Черновецького.

Фото:  Наші гроші, гугл карти