Право користування було зареєстроване з порушенням законодавства.

Прокуратура через суд вимагає скасувати право користування земельними ділянками у Києві площею 375 га вартістю 2,5 млрд гривень. Про це повідомляє прес-служба відомства у Facebook.

Мова про ділянки у Деснянському районі столиці.

«Установлено, що товариство, без належних правових підстав та у порушення вимог земельного законодавства, за відсутності волевиявлення Київської міської ради, без відповідного рішення про відведення земельних ділянок у користування та без розроблення і затвердження необхідної документації із землеустрою, зареєструвало за собою право постійного користування земельними ділянками площею 279 та 96 га у Деснянському районі столиці» — зазначають в прокуратурі.

Повідомляється, що вказані земельні ділянки потрапляють в межі ландшафтного заказника місцевого значення «Троєщинські луки».

Київська міська прокуратура звернулася до суду з позовом про скасування рішень про державну реєстрацію речових прав на земельні ділянки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Наразі господарським судом міста Києва призначено підготовче судове засідання на 14 вересня цього року.

Раніше Київський еколого-культурний центр повідомляв про те, що забудовник намагався довести, що земля «Троєщинських лук», яка отримала статус заказника, була раніше виділена для забудови. 13 липня Господарський суд Києва прийняв рішення, яким відмовив в позові забудовникам.

Повідомлялося, що мова про фірму «Нова Україна» з Борисполя.

Як ми повідомляли, на території Труханового створять заказник «Зелений острів», аби захистити від забудови.

Фото: Укрінформ