Про це працівники повідомляють в соцмережах.

Працівники мережі будівельних супермаркетів «Епіцентр» публічно заявили про невиплату зарплат за декілька місяців. Про це пони повідомляють в соцмережах.

Зокрема, про це написав користувач Фейсбук Денис Галюк, який працює тестувальником в компанії.

«Шановний Герега Олександр. Я Перепрошую що до Вас звертаюсь через саме такий канал та спосіб. Але дуже Сподіваюсь ви читаєте коментарі. Також Я не знаю чи ви знайомі із ситуацією: Але Компанія ЕпіцентрК та ЕпіцентрМ не виплатили мені заробітну плану за півтора місяці у розмірі 150 000 десь грн. А також моїх колегам. Припускаю що це більше 1 500 000 грн. Я відповідально та чесно пропрацював на ваш відділ маркетплейсу більше року без відпускних і щиро вкладав сили а натомість отримав ось таку розплату» — пише він.

Аналогічні повідомлення залишають й інші працівники компанії. У відгуках на DOU тестувальник Андрій Радченко розповів, що пропрацював трохи більше року в «ЕпіцентрМ», материнською компанією якої є «ЕпіцентрК». Він заявляє, що реальні умови роботи сильно відрізняються від обіцяних..

«Нам повідомили, що три команди забирають у материнську компанію ЕпіцентрК. Мене “направили” в ЕпіцентрК, і я вирішив подивитися та спробувати, як воно там буде. Пропрацювавши два тижні, зрозумів, що обіцяні умови відрізняються від реальності, про що своєчасно попередив керівництво ЕпіцентрК, що допрацюю до кінця місяця, доведу завдання до кінця і йтиму. З боку ЕпіцентрМ і ЕпіцентрК було обіцяно, що все буде виплачено. Як результат, на сьогодні заборгованість частини зарплати за листопад, за грудень і відпускні дні. І немає інформації, чи буде колись погашена заборгованість», — пише Радченко.

В компанії «ЕпіцентрК» ситуацію поки не коментують, її директор Артем Шевченко нібито перебуває у відпустці.

За інформацією AIN.UA, коли ситуація набула розголосу, компанія повернулася до діалогу й пообіцяла найближчим часом виплатити всі заборгованості.

А нещодавно «Епіцентр» вибачився за продаж антисемітської літератури.

Фото: Фейсбук