Раніше проект закону підтримав уряд.

Законопроект № 7457 — «Про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни» зареєстрований у пʼятницю. Текст законопроєкту поки що не оприлюднено.

Нагадаємо, раніше проект закону підтримав уряд.

Документом передбачено встановлення жорсткого контролю над вирощуванням, виробництвом та реалізацією препаратів, зокрема: ліцензування господарської діяльності з культивування сортів рослин роду коноплі (Cannabis) для медичних цілей; дозвіл діяльності з культивування сортів рослин роду коноплі (Cannabis) для медичних, промислових цілей, в науковій та науково-технічній діяльності.

При цьому має відбуватися маркування кожної партії та одиниці фасованої продукції унікальним штрих-кодом. Передбачено також ведення електронного реєстру обліку переміщення сортів рослин роду коноплі (Cannabis) для медичних цілей чи вироблених (виготовлених) із них лікарських засобів на всіх етапах обігу.

Відпуск лікарських засобів, виготовлених із сортів рослин роду коноплі (Cannabis) для медичних цілей, відбуватиметься виключно за призначенням лікаря відповідно до медичних показань за електронним рецептом.

Фото: Фейсбук