Київський проект включає оновлення рухомого складу, залізничної інфраструктури та платформ, будівництво депо та ІТ-розробки.

Про це повідомив директор філії “Пасажирська компанія” АТ “Укрзалізниця” Олександр Перцовський в інтерв’ю “Ліга.Бізнес“.

City Express – проект, яким планується створити залізничне сполучення великих міст із передмістям таким чином, щоби це сполучення було інтегроване у міську інфраструктуру. На всеукраїнському інфраструктурному форумі 22 лютого  президент України Володимир Зеленський анонсував проект для Києва, Дніпра та Харкова. І вартість київської частини проекту, за підрахунками Олександра Перцовського, обійдеться в суму близько 10 мільярдів гривень.

У цю суму включено оновлення рухомого складу, залізничної інфраструктури і платформ, будівництво депо та ІТ-розробки.

Відновити один поїзд коштує приблизно 50-60 мільйонів гривень. Це капремонт електропоїзда – базова електричка, але вже комфортна … Якщо ми говоримо про City Express в Києві, то це десь 9 поїздів – тобто 450-500 мільйонів гривень. Частина з цих експресів – приблизно половину – направимо на міста-сателіти столиці. Якщо знайдемо ще додатковий ресурс, може бути, відновимо ще 2-5 склади поїздів“, – пояснює свої розрахутки топ-менеджер УЗ.

Якщо говорити про закупівлі поїздів, то один склад міського електропоїзда коштує 9-11 мільйонів євро.

За розрахунками, для того, щоб налагодити якісне сполучення, потрібно ще близько 20 поїздів. Ми планували отримати їх завдяки модернізації та ще 20 – нових. Тобто, потрібно ще близько 200 мільйонів євро“, – пояснює Перцовський.

Щодо оновлення станцій, то у київському проекті задіяно 50-52 станції різного типу.

Якщо рахувати до 50 млн грн в середньому на оновлення платформ, створення безбар’єрного середовища, то знадобиться ще десь 2,5 мільярди гривень“, – додав директор “Пасажирської компанії”.

Якщо говорити про будівництво нового депо для обслуговування близько 40 поїздів – це, за підрахунками Перцовського, ще 2-3 мільярди гривень. Також треба виділити гроші на ІТ-розробку єдиного квитка і єдиної системи управління рухом.

Тому в підсумку приблизна цифра – 10 мільярдів гривень“, – резюмував Олександр Перцовський.

Термін реалізації – 3-4 роки, “залежно від стабільності фінансування проєкту, деталізації проєктної документації (зокрема для агломерацій Дніпра та Харкова) та швидкості ухвалення рішень“.

Нагадаємо, стало відомо, що компанія “Укрзалізниця” скоротить майже третину штату центрального офісу в Києві у рамках реформування.

Фото: Фейсбук