Також комісія погодила звернення на встановлення двох меморіальних дошок в місті.

Комісія з питань встановлення пам’ятних знаків погодила звернення до міської влади щодо встановлення скульптури пам’яті загиблих військових в парку «Перемога» у Дніпровському районі. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда під час засідання комісії.

Зазначений проект скульптури пройшов громадські обговорення, встановити його планують на Алеї пам’яті в парку. Автором проекту є матір загиблого учасника АТО, архітектора Андрія Гіндюка – Світлана Петрушевська.

Крім того, комісія погодила звернення на встановлення ще двох пам’ятних знаків:

  • звернення громадської організації «Київ. Стратегія 2025» стосовно встановлення пам’ятного знаку на честь медичних працівників, які загинули, рятуючи життя пацієнтів, уражених COVID-19, на території Київської клінічної лікарні № 4 на вулиці Солом’янській, 17;
  • звернення Товариства Закарпатців в м. Києві щодо встановлення пам’ятного знаку на честь видатного українського релігійного, культурного, політичного діяча, Героя України Августина Волошина на території парку «Аскольдова могила».

Члени комісії також підтримала звернення на встановлення двох меморіальних дошок:

  • звернення Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона Національної академії наук України стосовно встановлення меморіальної дошки на честь видатного українського науковця, доктора технічних наук, Героя України Патона Бориса Євгеновича на фасаді корпусу № 4 Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона, де він працював (на вулиці Казимира Малевича, 11);
  • звернення громадянки Михайлової Оксани Іванівни, колективне звернення працівників музеїв м. Києва, колективне звернення працівників Центрального державного історичного архіву України стосовно встановлення меморіальної дошки на честь видатного києвознавця, історика, письменника та журналіста Ковалинського Віталія Васильовича на фасаді будинку, де він жив, на провулку Георгіївському, 2.

Як ми повідомляли, минулоріч у парку «Перемога» заклали капсулу під місцем, де встановлять меморіальний знак полеглим воїнам.

Фото: Фейсбук