Проєкт полягає в спорудженні будинків мешканцям громади Бородянки, які втратили своє житло.

Про це повідомив продюсер Ігор Кондратюк.

За його словами, він став амбасадором проєкту і долучається до інформаційної кампанії та популяризації проєкту заради майбутнього Бородянської громади та відновлення Бородянського краю.

“Проєкт #helpborodianka є ініціативою Благодійного руху #YOUkraine . Полягає в спорудженні будинків мешканцям громади Бородянки, які втратили своє житло. Компанія «ЧорноморськБудГруп» (на фото я з засновником ТОВ «ЧорноморськБудГруп» Микита Лук’янчуком) має потужності заводського виробництва швидкомонтованих будинків. Такий будинок, має площу майже 60 квадратних метрів, будується за 1 місяць, і вже повністю готовий для заселення встановлюється на ділянці. З меблями, сантехнікою, кухнею, навіть – телевізором. І що важливо – він не є тимчасовим житлом, в ньому можна жити увесь рік, бо він утеплений, і придатний для проживання навіть взимку”, – розповів Кондротюк.

Він пояснив, що наразі  проєкту потрібні інвестори, оскільки “ЧерноморськБудГруп” не в змозі своїм коштом збудувати багато будинків.

“Я розумію, що головний акцент усіх потенційних інвесторів та благодійників зараз на допомозі ЗСУ та конкретним підрозділам. Але якщо не почати думати про дах над головою людей, яким ніде жити, з осені у дуже зруйнованій війною Бородянці (та й інших населених пунктах, де рашистами знищено житловий фонд), буде соціальна катастрофа. Люди, які зараз тимчасово знайшли притулок в погрібах, сараях, гаражах – замерзнуть… На термінове отримання житла вже черга більш як 100 осіб”, – зауважив продюсер.

І додав, що сподівається на плідний пошук інвесторі та результат, що дозволить отримати домівку та почати нове життя сотням сімей громади.

Фото: Фейсбук