Мешканці району кажуть, що наразі в підземці ще менше вільного місця, ніж було з МАФами.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Нещодавно в підземному переході біля станції метро «Харківська» демонтували всі незаконні МАФи. Однак, за словами місцевих, стихійна торгівля в цій підземці все одно триває.

Сьогодні, 29 червня, журналіст телеканалу «Київ» приїхав у цей перехід, щоб переконатися, чи справді торговці продовжують там свою діяльність.

Станом на 13:00 увесь перехід заставлений столиками, на яких продають квіти, одяг, продукти та навіть захисні маски.

Місцеві кажуть, що наразі в підземці ще менше вільного місця, ніж було з МАФами. Від цього виникають труднощі з переходом дороги, особливо увечері та вранці, коли всі йдуть до метро.

«У нас тут постійно торгівля. Ми навіть вже телефонували до поліції неодноразово. Місяць тому було вжито заходів, але зараз, як бачите – торговці понакривали свої столи якимись полотнами й роблять вигляд, що не торгують», – розповіла Наталія, жителька району.

Цікаво, що в «Київблагоустрої» знають про ситуацію в цьому переході й регулярно проводять рейди проти нелегальної торгівлі.

«Комунальному підприємству “Київблагоустрій” відомо про те, що відбувається стихійна торгівля на місці демонтажу в підземних пішохідних переходах. На сьогодні фахівці КП разом із поліцією проводять рейди для боротьби зі стихійною торгівлею. Складаються протоколи», – зазначив Микола Бойко, в. о. директора КП «Київблагоустрій».

Відтак, є ймовірність, що найближчим часом із підземного переходу біля станції метро «Харківська» вкотре ліквідують незаконну торгівлю.

Фото: скріншот