Місцеві кажуть, що біля МАФів не прибирають сміття.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Жителі Дарницького району почали скаржитися в соцмережах на купи сміття, які лишають підприємці на території житлового будинку. Ба більше, за словами місцевих, продавці ходять у туалет прямо на вулиці й за 2-3 кроки торгують молоком, овочами та фруктами.

Інспектори Київблагоустрою відреагували на скарги киян та влаштували перевірку власникам магазинів.

«Сьогодні (1 квітня – ред.) керівництво поставило мені задачу проінспектувати цю територію. Розібратися, у чому справа, а також відреагувати належним чином. Реагування прохожить у два етапи. Спочатку – надання припису власнику тимчасової споруди. У разі невиконання вимог припису на цю особу складається адміністративний протокол», – розповів Віктор Поперечний, інспектор Київблагоустрою.

Усім підприємцям районі, які не мали договору на вивезення сміття, а також не прибирали власноруч, інспектори виписали постанови та дали 3 дні на прибирання території.

«Згідно правил благоустрою даємо три дні. Але тут не потрібно якихось голобальних робіт проводити, тому, думаю, що завтра (2 квітня – ред.) ми до них навідаємось і перевіримо виконання приписів», – наголосив Андрій Лисенко, інспектор Київблагоустрою.

Нагадаємо, нещодавно на Позняках біля «Піраміди» демонтували МАФи в підземному переході метро.

Фото: скріншот