Зловмисниця допомагала виїжджати українкам за кордон, де їм пропонували роботу у сфері надання сексуальних послуг.

Про це повідомили на Facebook-сторінці поліції Києва.

«У Києві правоохоронці викрили злочинну діяльність жінки, яка організувала міжнародний канал торгівлі людьми», – зазначили в дописі.

Зловмисницю затримали в аеропорту, коли вона намагалася переправити за кордон двох дівчат з метою подальшого їх продажу за кордон для сексуальної експлуатації.

За даними поліції, за кожну українку жінка планувала отримати від 500 до 1000 доларів США. Однак тепер їй загрожує до дванадцяти років ув’язнення.

«Слідством встановлено, що 28-річна уродженка Одещини підшукувала дівчат зі скрутним матеріальним становищем та вербувала їх, пропанувавши роботу за кордоном у сфері надання сексуальних послуг чоловікам. Жінці допомагав реалізовувати злочинні плани іноземець, який у свою чергу, мав зустрічати дівчат за кордоном і забезпечувати їм фізичну безпеку та організовувати зустрічі з «потенційними клієнтами», – розповів Олексій Гаврилюк, тимчасово в. о. начальника сектору відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми столичної поліції.

Жінкам, які їхали за кордон, обіцяли заробітну плату за 1 годину надання сексуальних послуг у розмірі 100 доларів США та 200 доларів США за надання таких послуг протягом ночі.

28-річну правопорушницю затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За місцем її проживання провели обшук, у результаті якого працівники поліції вилучили речові докази: мобільні телефони та банківські картки.

Наразі слідчі готують повідомлення про підозру та матеріали до суду для обрання затриманій запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Затриманій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна або без такої.

Фото: Facebook/Поліція Києва