Мешканці будинку скаржаться на постійну вогкість, калюжі та сморід у під'їзді.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Мешканці будинку на вулиці Урлівській скаржаться, що в під’їзді їхнього будинку постійно утворюються калюжі. Ймовірна причина – несправний пожежний гідрант.

Журналістка телеканалу «Київ» поспілкувалася з мешканцями цього будинку й на власні очі побачила, як на другому поверсі першого під’їзду протікає пожежний гідрант.

У під’їзді справді вогко та холодно, а на підлозі утворюються калюжі.

Мешканці квартир, що знаходяться біля гідранту, скаржаться, що на стінах їхніх осель утворююється грибок.

До слова, жителі будинку зверталися до ЖЕДу, який за це відповідає, однак реакції від комунальників не дочекалися.

Цікаво, що на першому поверсі в будинку такий гідрант на прохання місцевих заварили, адже він теж протікав. Це сталося близько місяця тому. Наразі вже 7 днів протікає інший гідрант, поверхом вище.

«Стіни мокрі, у квартирах зараз і так не дуже тепло, а це ще більше дає холоду. Підлога намокла – зрозуміло, що надалі воно все буде цвісти», – розповіла місцева жителька Валентина.

Журналістці телеканалу «Київ» у місцевому ЖЕД повідомили, що нібито якісь вандали пошкодили кран-гідрант на другому поверсі цього будинку. Так і виникла проблема протікання. Водночас комунальники запевнили, що з цією локацією наразі вже має працювати сантехнік. Однак станом на 13:50 25 травня ніхто в під’їзді не виконував ремонтні роботи.

У пожежній службі журналістці розповіли, що заявку щодо цього будинку вже зареєстрували й планують розглядати для подальшого вирішення проблеми з гідрантами.

Телеканал «Київ»  надалі слідкуватиме за цією ситуацією.

Фото: скріншот