Виставка триватиме з 31 липня до 14 серпня в Києві в галереї Spivakovska ART: EGO.

Про це повідомляє Spivakovska ART: EGO у Facebook.

Українська художниця Анна Чичеріна представляє свою другу серію картин із назвою «Про щастя» з трилогії «Ласкаво просимо до щастя».

«Серія картин продовжує історію дитинства, підкреслює цінність кожного моменту життя та щирої любові», – зазначають у галереї.

Перша виставка «Ласкаво просимо до щастя» пройшла у серпні 2019 в музеї історії Києва і зібрала лише схвальні відгуки та рецензії. Після цього виставка відбулася у Верховній Раді, а також до кінця року була представлена у відомих галереях Львова та Одеси.

«Роботи Анни Чичеріної відрізняються тонко підміченими відтінками, розмаїттям кольорів і магією спокою. Художниця уникає «багатослів’я» і в легкій імпресіоністичній манері пише безтурботність дитинства, магію кохання та щирість емоцій. За характерними для імпресіонізму мазками можна розгледіти власний унікальний стиль художниці», – кажуть організатори

Філософія художниці полягає в тому, що найважливіше в житті – це близькі люди та емоції, які не можливо купити за гроші. Анна Чичеріна намагається відобразити в картинах частинку свого щастя. На одній із картин нової серії «Про щастя» вона зобразила себе з братом.

За плечима художниці вже чималий досвід та виставки в найкращих галереях України. Одна з робіт Анни була обрана для принта хусток на щорічній церемонії нагородження «THE WOMAN NOBLE PRIZE – THE WOMAN OF THE YEAR 2020» за версією ООН SDGs.

Також Анна номінована на Woman Art award 2020, і візьме участь у виставці, яка відбудеться цього року в Італії.

Виставка-продаж триватиме  з 31 липня по 14 серпня і буде доступна щодня з 11 до 19:00.

Вхід вільний.

Нагадаємо, з 27 липня по 31 жовтня проходить онлайн-фестиваль «Нове українське кіно».