Почати навчання у ньому обіцяють в 2023 році.

«Президентський університет» у Києві буде побудовано на території комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ). Про це під час форуму «Україна 30. Освіта і наука» повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, будівництво триватиме кілька років і коштуватиме 7,2 мільярда гривень.

«Територіально локація — це 16 га на ВДНГ (…) В цілому розвиток «Президентського університету» спільно з біокластером і біоклінікою є логічним завершенням просторового розвитку території ВДНГ для того, щоб студенти мали можливість користуватися всіма об’єктами інфраструктури одночасно», сказав він.

За концепцією, яку представив Шкарлет, загальна площа забудови університету складе 25,8 тис. кв. м. На його території буде 11 кампусів, адміністративний корпус, апарт-готель для студентів, апарт-готель для педагогів, лікарня, дипломатична служба і корпус з офісами іноземних компаній.

Старт навчання в новому виші запланований на 1 жовтня 2023 року.

Зеленський на тому ж форумі раніше повідомив, що новий університет готуватиме «людей майбутнього». Зокрема, спеціалістів з інформаційної та кібербезпеки, штучного інтелекту, нанотехнологій, аерокосмічних, енергетичних та біотехнологій.

Тим часом, у Києві створили Telegram-канал для дозвілля школярів.

Фото: скріншот YouTube