За словами представника національної команди, форму з усіма елементами та символами УЄФА вже затвердила раніше.

Збірна України з футболу має намір виступати на ЄВРО-2020 у новій формі з картою країни з Кримом і написами «Слава Україні! – Героям слава!». Про це заявив прес-аташе збірної Олександр Гливинський сьогодні на брифінгу в Бухаресті, де базується наша команда.

Іноземні журналісти звернулися із запитанням про форму до хавбека збірної Романа Безуса. Той відповів, що це питання не до нього, а до федерації, але висловив сподівання, що на футболках «все залишиться, як було».

Після цього Гливинський сказав, що це «запитання не до футболістів» і наголосив, що УЄФА раніше погодила новий варіант екіпірування.

«Ми маємо форму, яка затверджена УЄФА. Всі деталі погоджені з УЄФА, всі знаки погоджені з УЄФА. Президент УАФ веде переговори з УЄФА щодо цього питання (…) Так, ми збираємося грати у цій уніформі. Наша форма затверджена» — сказав він і просив більше не ставити питання на цю тему.

Нагадаємо, УЄФА вимагає від України прибрати з нової форми для ЄВРО-2020 напис «Героям слава!», який, на думку функціонерів, у поєднанні з «Слава Україні!» є «політичним та мілітаристським». Сьогодні УАФ продовжує переговори з УЄФА, щоб залишити форму в її оригінальному вигляді.

У відповідь сьогодні гасло «Слава Україні! — Героям Слава!» УАФ затвердила офіційним футбольним символом України.

Перед тим на українську форму масово скаржилися росіяни, а американці навпаки — підтримали.

Фото: Фейсбук