У них пройдуть перемовини із президентом та прем'єром.

Візит анонсував польський уряд.

Мета візиту ‒ підтвердити беззастережну підтримку всім Європейським Союзом суверенітету і незалежності України

Сьогодні, 15 березня, Київ відвідають прем’єр-міністри Польщі, Чехії та Словенії. Політики зустрінуться з президентом Володимиром Зеленським і главою уряду Денисом Шмигалем.

Відзначається, що сьогодні Київ відвідають Матеуш Моравецький (Польща), Янез Янша (Словенія) і Петро Фіала (Чехія). Їх візит до столиці в Україну узгоджений з президентом Євроради Шарлем Мішелем і главою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляйен.

«Мета візиту ‒ підтвердити беззастережну підтримку всім Європейським Союзом суверенітету і незалежності України та представити широкий пакет підтримки українській державі і суспільству», ‒ йдеться в повідомленні.

До слова, прем’єр-міністри України, Литви та Польщі в рамках «Люблінського трикутника» уклали спільну декларацію, в якій засудили військове вторгнення Росії в Україну. Сторони скоординували подальші кроки для припинення війни Росією, а також припинення нею ядерного тероризму, який відбувається через захоплення Чорнобильської та Запорізької атомних електростанцій.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький написав на своїй сторінці у Facebook таке:

“У такі переломні для світу часи наш обов’язок бути там, де кується історія. Бо йдеться не про нас, а про майбутнє наших дітей, які заслуговують жити у світі, вільному від тиранії”, – написав він. – “Як говорив Лех Качинський, сьогодні Грузія, завтра Україна, післязавтра країни Балтії, а потім, можливо, настане час для моєї країни, для Польщі”.

Фото: Фейсбук