Також Фінляндія підтримає освітню реформу в Україні.

Фінляндія обіцяє допомогти Україні у відбудові інфраструктури в містах, а також підтримає освітню реформу в Україні. Відповідну угоду про продовження проєкту «Фінська підтримка реформи української школи» до 2023 року підписав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прем’єр-міністерка Фінляндії Санна Марін.

Зазначається, що Україна і Фінляндія домовилися також про співпрацю у процесі відновлення української інфраструктури з використанням передових технологій і європейських параметрів, а також про участь у відбудові українських міст і селищ.

“Розраховуємо найближчим часом вийти на конкретні проєкти з тим, щоб бути готовими якомога швидше приступити до роботи. Дякую Фінляндії за значну підтримку”, – написав Шмигаль у Telegram.

Проєкт передбачає фінансову підтримку освітньої реформи з боку Фінляндії у розмірі до 6 млн євро та до 2 млн євро – з боку Європейського Союзу.

Також очільники урядів домовилися про тісну координацію в рамках ЄС, зокрема, про допомогу Фінляндії у реалізації реформ в Україні на шляху до членства в Європейському Союзі.

Марін підкреслила, що Україна — це вже фактично член європейської родини. За її словами, Фінляндія разом із Європейським Союзом підтримуватиме Україну на кожному етапі приєднання до ЄС.

Фото: Телеграм