Однією з перших подарунок отримала відома телеведуча.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль з нагоди свята Великодня надіслав телеведучій Катерині Осадчій паску з вітальною листівкою. Користувачі соцмереж встигли заскрінити сторіз з Instagram Осадчої, куди вона виклала фото подарунка.

У відповідь телеведуча подякувала чиновнику і тегнула його сторінку.

На світлині можна побачити не лише зелену стрічку, якою обперезано пакунок з паскою, а й глазур зеленого кольору — ймовірно, колір підбирали під партійні кольори «Слуг Народу».

Яким іще знаменитостям Шмигаль розсилає вітальні паски, поки невідомо, але такий подарунок, крім Осадчої, начебто отримали кілька українських журналістів — про це прес-секретарка прем’єра Ольга Куришко повідомила «24 канал». Щоправда, імена цих журналістів вона не назвала.

Зауважимо, що в соцмережах не усі дописувачі позитивно поставилися до такої ініціативи глави уряду. Дехто, зокрема, наголошує, що подарунків від уряду мають чекати не успішні знаменитості, а звичайні українці. Інші також пишуть, що прем’єр як посадова особа не може дарвати подарунки, які асоціюються з конкретною політичною силою.

Як ми повідомляли, на Великдень під Києвом влаштують святковий квест: шукатимуть яйця в парках.

Фото: РБК