Петков висловив повну підтримку України з боку Болгарії.

До Києва з офіційним візитом прибув премʼєр-міністр Болгарії Кіріл Петков. Після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським вони удвох виступили перед пресою.

Зеленський заявив, що Україна розраховує на підтримку Софією санкцій проти Москви.

«Санкції щодо Росії потрібні лише для того, щоб примусити рф шукати мир. Щоб це сталося, санкції мають бути дієвими, потужними й не допускати можливості для Росії обійти обмеження. Розраховую, що Болгарія й надалі підтримуватиме посилення санкцій за цю війну» — зазначив він.

Петков висловив повну підтримку України з боку Болгарії.

«Болгарії важливо, аби Україна мала чіткий шлях до ЄС. Думаю, настав час сказати, що Україна належить до ЄС, родини європейської. Ми маємо дати чіткий сигнал. Тут ви маєте чітку підтримку Болгарії і сподіваюся, це підтримають інші європейські колеги. Сподіваюся ще раз відвідати Україну — вже щоб відзначити перемогу» — зазначив він.

Нагадаємо, болгарська делегація на чолі з премʼєр-міністром прибула до Києва потягом. Гості відвідають міста Бородянка, Буча та Ірпінь на Київщині. У Києві делегація зустрінеться з представниками болгарської громади України. Прем’єр-міністра Болгарії супроводжують міністр оборони Драгомир Заков, депутати Калоян Ікономов, Станіслав Балабанов і Атанас Атанасов, а також директор Ситуаційного центру МЗС Антон Марков.

Фото: Фейсбук