У додатку доволі популярними стали ролики-антисуржики.

У додатку Тік Ток блогери в легкій формі пояснюють правила рідної мови та вчать інших користувачів говорити українською правильно. Хтось вчить вимовляти правильно наголоси, хтось використовувати питомі українські слова замість росіянізмів. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

Блогери Владислав Ситник та Катерина Якимець одні з тих, хто допомагає користувачам Тік-Току дізнаватися нове про українську мову та розмовляти правильно. За словами Владислава, їхня місія – показати, що українська – це велична мова.

Катерина розповіла, що Тік-Ток вони завели за порадою подруги. “Ми завели тік ток спочатку не для заробітку. Моя подруга сказала, що нам є що сказати аудиторії у Тік-Ток. Є чим поділитися. І ми почали ділитися. Спочатку це були правила вимови, і потім додавалися жартівливі відео. І коли вже аудиторія почала набиратися, з’явилися рекламодавці”, – розповіла блогерка.

Проте такої великої аудиторії блогери не очікували. “Це був свого роду експеримент, спочатку ми почали ділитися своїм досвідом. І потім ми побачили, що людям з кожним разом все цікавіше і цікавіше”, – зазначив Владислав.

За його словами, у мережі дуже багато людей, які хочуть навчатися. А блогерам дійсно є що розповісти, адже вони актори і вільно володіють українською. “Ми маємо досвід у сценічній мові, брали участь у читацьких конкурсах. Тому є певний досвід, яким хочеться поділитися з іншими. І насправді дуже велика кількість людей яка чудово це сприймає, яка дійсно хоче навчатися”, – додав хлопець.

Зараз у блогерів дуже велика аудиторія і вони співпрацюють з компаніями-рекламодавцями, які зацікавлені їх жартівливо-повчальними роликами.

Фото: unsplash