За неофіційною інформацією, мова про розкрадання 400 тисяч доларів вилучених коштів.

Правоохоронці проводять обшуки у приміщенні центрального апарату Агентства з розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Про це повідомляє сайт АРМА.

«У приміщенні центрального апарату АРМА, а також за місцем проживання кількох співробітників агентства правоохоронні органи проводять слідчі дії у рамках кримінального провадження» — йдеться у повідомленні.

У прес-службі додали, що керівництво та працівники АРМА «сприяють представникам силових відомств». Сайт Служби безпеки поки не коментує цю інформацію.

Як повідомив у своєму Facebook адвокат Масі Найем, обшуки проводять «вдома у т.в.о. голови АРМА Віталія Сигидина, заступника голови АРМА Володимира Павленка, начальника управління менеджменту активів агентства Вахтанга Бочорішвілі». За даними Найєма, обшуки проводить СБУ спільно з ДБР.

Видання Bihus.Info опублікувало світлини з місця проведення обшуків у київському офісі АРМА на вулиці Бориса Грінченка, 1, що в центрі – на Майдані Незалежності. За даними журналістів, обшуки проводять у справі про розкрадання вилучених АРМА коштів.

Також, як повідомляє ZN, проведення обшуків санкціонував Печерський районний суд Києва. Підставою стала справа про можливу організацією Сигидиним, Павленком і Бочорішвілі схеми з викрадення понад $400 тисяч доларів. Повідомляється, що ці кошти були виведені з-під арешту АРМА на основі підробленого рішення суду; перед тим вони були вилучені під час обшуків у справі «злодія в законі» Андрія Недзельського.

Фото: bihus