Правоохоронці говорять, що «прикрили» «телеграм чат» із закликами до вчинення злочинів школярами.

18 травня під час моніторингу мережі Інтернет у месенджері «Telegram» працівники Департаменту кіберполіції НПУ виявили груповий чат під назвою «Колумбайн – возрождение», учасниками якого були 169 користувачів, інформує столична прокуратура. 
У ході аналізу змісту листування між учасниками чату правоохоронці виявили розміщене об 20:21повідомлення наступного змісту: «Завтра школа номер 250 города Киев запомнит этот день навсегда».
О 20:40 інший користувач цього ж чату розмістив фото рушниці «ІЖ 81», яку, як вбачається зі змісту повідомлення, він нібито викрав у свого батька.
Беручи до уваги загально відомі трагічні події, що відбулися 11 травня 2021 року про вчинення масового вбивства неповнолітніх на території шкільного закладу у місті Казань Республіки Татарстан, столичні правоохороннці  на виконання доручення Київської міської прокуратури посилено реагують на подібне спілкування в інтернеті.
Так, за матеріалами кіберполіції Деснянським районним управлінням поліції за процесуального керівництва ювенальних прокурорів Деснянської окружної прокуратури міста Києва розпочато кримінальне провадження та одночасно вжито заходи щодо посилення охорони спеціалізованої школи №250 м. Києва.
Правоохоронцями оперативно встановлено автора першого повідомлення, яким виявився 15-річний учень іншої школи. За результатами невідкладного обшуку за адресою його проживання виявлено та вилучено мобільний телефон та персональний комп’ютер. Зі слів неповнолітнього, зазначене повідомлення у чаті він зробив жартома, а з автором посту про рушницю незнайомий.
З учнем та його батьками правоохоронці провели профілактичну бесіду та наразі встановлюють особу і місцезнаходження іншого користувача чату, який виклав фото рушниці.
Інших деталей прокуратура не повідомляє.