Найближчим часом кільком особам мають повідомити про підозру.

Керівників КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» та парку «Голосіївський» викрито на хабарі з підприємця за дозвіл на облаштування парку. Про це повідомляє прес-служба прокуратури в Facebook.

На одержанні неправомірної вигоди начебто викрито виконувачів обов’язків директорів вказаних підприємств. За даними слідства, керівник «Конча-Заспи» начебто вимагав та одержав від підприємця гроші за погодження облаштування мотузкового парку на території підприємства. Таку «послугу» посадовець нібито оцінив у 4 тис. дол. США.

«У свою чергу посадовець НПП «Голосіївський» вимагав та одержав від цього ж підприємця ще 54 тис. гривень за прискорення укладання договору для здійснення цієї діяльності. 26.05.2021 обох посадовців затримано в порядку ст. 208 КПК України» — йдеться у повідомленні.

Вказано також, що керівника КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» затримали під час одержання другої частини хабара у сумі 3 тис. дол. США, а в.о. директора НПП «Голосіївський» – під час одержання усієї суми.

В прокуратурі наголошують, що нині вже вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання їм запобіжних заходів.

Як повідомляє УП, імена посадовців, про яких іде мова — Андрій Хрутьба та Іван Щербей.

Редакція Kyiv Media намагається отримати коментарі сторін щодо цього інциденту.

Як ми повідомляли, силовики провели обшуки в комунальних підприємствах «Київзеленбуд», «Спецжитлофонд», у корпорації «КиївАвтодор», «Київміськсвітлі», «Київбудреконструкції», «Київтеплоенерго», Департаментах соцполітики, Містобудування та архітектури, земельних ресурсів КМДА, Подільській РДА. Посадовці цих підприємств та департаментів начебто можуть бути причетні до фінансових махінацій, вважають правоохоронці.

Водночас, міський голова Віталій Кличко назвав ці обшуки спецоперацією проти себе; також в КМДА не виключають, що кінцева мета обшуків — зміна голови міськадміністрації.

Фото: Фейсбук