Правоохоронці інкримінують зловмиснику позбавлення волі мирних мешканців с. Мощун, насильство над населенням у районі воєнних дій, розкрадання майна тощо.

Про це повідомили у Національній поліції України.

За даними слідства, на території с. Мощун Бучанського району Київської області військовослужбовці рф вчиняли злочини стосовно мирного населення. Під час розслідування поліцейські встановили, що 29-річний мешканець м. Кострома спільно з іншими окупантами позбавляв волі місцевих мешканців. Захоплених громадян України тримали в господарських приміщеннях, до них регулярно застосовувалося насильство. Також окупанти забирали в людей продукти харчування, мобільні телефони, транспортні засоби, цивільний одяг та зброю.

Поліцейські зібрали необхідну доказову базу. Винуватість вояка рф у вчиненні кримінальних правопорушень підтверджується протоколами допитів свідків та іншими матеріалами кримінального провадження.

Зловмиснику заочно повідомили про підозру у вчиненні злочинів. За вчинене йому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі. Крім того, слідчі перевіряють ймовірну причетність підозрюваного до вбивства двох громадян, а також встановлюють особи інших зловмисників. Досудове розслідування триває.

Фото: Нацполіція