Завдяки клінікам, студенти зможуть зможуть ефективніше опановувати практичні навички та підвищувати свою компетенцію.

МОЗ працює над створенням в медичних вишах університетських клінік. Про це повідомила під час брифінгу заступниця Міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

За її словами, створення таких клінік – важливий напрямок реформування української медичної освіти. Так, з 11 лютого Міністерство передало в розпорядження Національного медичного університету ім. Богомольця Республіканську клінічну лікарню МОЗ України.

«Таким чином, університет імені Богомольця – провідний вищий навчальний заклад України – отримає потужну клінічну базу, де студенти зможуть підвищувати свою компетенцію, краще опановувати практичні навички»,– розповіла Ірина Микичак.

Також МОЗ реорганізує Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика в Національний університет охорони здоров’я імені П. Л. Шупика. Таким чином університет розширить свої повноваження і можливості навчання як на додипломному, так і на післядипломному рівні.

Наразі триває громадське обговорення наказу МОЗ “Про затвердження Положення про інтернатуру”. Воно продовжується у форматі активних консультацій зі студентським середовищем та професійними медичними асоціаціями.

Нагадаємо, EU Study Days запрошує молодь стати студентами Єврошколи-2021.

Фото: unsplash