Новорічне містечко «Зимова країна» на ВДНГ планують відкрити 10 грудня, воно працюватиме в умовах критичного енергозаощадження.

Про це пише The Village.

Відомо, що “Зимову країну” 2022 року вирішили провести під гаслом “Різдво не спинити”.

Експоцентр не буде організовувати новорічну сцену, а працюватиме винятково в режимі парку. Усі активності на території будуть реалізовувати власним коштом, для прикрас використають декорації минулих років. Там встановлять новорічну ялинку, відкриють гірку, ковзанку, резиденцію Санти, оранжерею та ще “деякі зимові локації”. Новорічні іграшки для ялинки створять вихованці художніх шкіл.

Фудкорти зроблять акцент на стравах, які можна приготувати “на вогні”. Поруч встановлять спеціально облаштовані бочки для обігріву, з вогнищем і дровами.

Задля безпеки відвідувачів і на випадок віялових чи аварійних відключень електроенергії основні локації комплексу перевели на альтернативні види енергозабезпечення – генератори. Опалюватимуть деревиною та паливними теплогенераторами. Ковзанка теж буде мати окремий потужний генератор.

Кількість святкового освітлення буде залежати від ситуації в енергетиці, планують використовувати led-гірлянди. Також для контролю збалансованого споживання електроенергії встановили нові “розумні” лічильники.

На час повітряної тривоги всі локації “Зимової Країни” на ВДНГ будуть припиняти роботу. Відвідувачі зможуть скористатися укриттями в трьох центральних павільйонах: № 1, 5, 13. За сім хвилин пішки також розташоване укриття метро “Виставковий центр”.

Після закінчення тривоги можна повернутися до розваг, показавши вхідний квиток на локацію.

Фото: відкриті джерела