Нині вона солдат, стрілець одного з підрозділів 112 бригади ТРО ЗСУ.

Про це повідомили у 112 Бригаді територіальної оборони міста Києва.

У повідомленні зазначили, що e мирному житті Dfkthsz була адміністратором одного з елітних столичних ресторанів на березі Дніпра, а нині солдат, стрілець одного з підрозділів 112 бригади ТРО ЗСУ.

“Каже, що в мирному житті мріяла просто бути щасливою, багато подорожувати, вивчати англійську мову, створити свою сім‘ю і купити будинок своєї мрії. А після 24 лютого, каже, що мрії і пріорітети змінилися. У перший день війни мріяла пошвидше взяти до рук зброю і стати у стрій, щоб бити московську орду”, – зауважили у дописі.

За словами Валерії, мама дуже переживала і не хотіла відпускати донечку у армію. Тож у перші дні оборони Києва, коли стала до лав свого підрозділу, Валерія щопівгодини здавала мамі звіт по формі: «Я в шапці і поїла». Тепер мама прийняла вибір Валерії і пишається, що донька з перших днів війни стала до лав Збройних сил України.

Дівчина каже, що коли вперше вночі наодинці стояла на позиціях на бойовому чергуванні – трохи перелякалася, але вчасно себе опанувала, бо знала, що вона охороняє сон своїх побратимів по взводу. З усіх тренувань – найбільше любить тактичну медицину. Тепер впевнена у своїх силах, що за потреби зможе кваліфіковано надати допомогу і врятувати побратимів.

Фото: Фейсбук