Необхідне навчання оплатить КП «Київський метрополітен».

Співробітники столичного метро, які чергують на станціях, надаватимуть домедичну допомогу пасажирам в разі необхідності. Депутати Київради підтримали проект рішення про внесення відповідних доповнень до правил користування метрополітеном, повідомляє сайт КМДА.

До вересня цього року працівники підземки пройдуть необхідне навчання.

«Це важливе рішення для міста, і підземка – відповідальне підприємство, яке працює у цьому напрямі. Тому наші колеги у сесійній залі висловили сильну підтримку у 103 голоси», – сказала співавторка проекту рішення, депутатка Київради Олеся Пинзеник.

За інформацією начальника КП «Київський метрополітен» Віктора Брагінського, на станціях метрополітену розміщено 52 дефібрилятори, закуплені Київським міським центром здоров’я, 19 із них – на платформах станцій, ще 33 – у касах. Найближчим часом усе обладнання  розмістять у пасажирських зонах.

Навчання персоналу навичкам надання домедичної допомоги відбуватиметься за рахунок власних коштів підприємства. Додатково, у рамках повернення залишків невикористаних бюджетних коштів, підприємство має можливість використати 950 000 грн, закладених у проектах Громадського бюджету-2020 «Реаніметро» на тренінги з домедичної допомоги для працівників метрополітену.

Нагадаємо, наприкінці березня у Києві поліцейський в метро реанімував чоловіка завдяки дефібрилятору.

Фото: Київ Медіа