Київська обласна держадміністрація готова забезпечити тимчасовим житлом мешканців, які постраждали внаслідок пожежі у шестиповерховому будинку в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району.

Про це на брифінгу заявив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

“Я відвідав місце події, поспілкувався з мешканцями, провів оперативну нараду з відповідальними службами. Дав завдання скласти список постраждалих, визначити завданий матеріальний збиток і у разі необхідності забезпечити мешканців тимчасовим житлом. Повну інформацію очікую завтра в 11 ранку. Головне завдання для нас зараз – забезпечити усім необхідним людей, які постраждали внаслідок цього інциденту”, – зауважив Володін.

Голова КОДА розповів, що внаслідок пожежі на останньому поверсі будинку одна людина перебуває в лікарні з опіками різного ступеня складності.

“Повністю знищено три квартири, ще дві частково зруйновані”, – додав він.

Як повідомлялося, у с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області сталася пожежа у шестиповерховому будинку. Пожежа захопила в цілому 6 квартир і сходи. Відомо також, що власник квартири обгорів. На місці події кажуть, що причиною пожежі став еко-камін.

Фото: Фейсбук