Всього для Kyiv City Express планується придбати 30 поїздів.

Швейцарія позичить Україні 500 мільйонів євро на оновлення рухомого складу «Укрзалізниці». Кошти підуть на закупівлю і виробництво потягів Stadler, з яких 30 будуть використовуватися на приміських маршрутах в Києві, повідомила прес-служба Офісу президента.

За словами міністра інфраструктури Олександра Кубракова, у межах співпраці зі Stadler заплановано закупити 30 приміських електропоїздів виробництва цієї компанії для Києва, ще 30 будуть розподілені між Харковом і Дніпром.

Також в підписаній угоді йдеться про 20 нових регіональних електропоїздів і 10 електропотягів далекого сполучення виробництва Stadler для оновлення рухомого складу УЗ.

В ОПУ зазначають, що підписання документа «дає старт відкриттю експортного фінансування Швейцарської Конфедерації для України». Співпраця передбачає також локалізацію виробництва Stadler завдяки будівництву нового заводу на території України.

Нагадаємо, днями до Києва доставили електропоїзд швейцарської Stadler Flirt для City Express.

Як ми повідомляли, Kyiv City Express — проект, яким планується створити залізничне сполучення великих міст із передмістям та інтегрувати його в міську інфраструктуру. Вартість київської частини проекту, за попередніми підрахунками, обійдеться в 10 мільярдів гривень (вартість оновлення рухомого складу, залізничної інфраструктури і платформ, будівництво депо та ІТ-розробки).

У рамках проекту City Express в Києві планується запуск електричок на Бучу, Вишгород, Боярку і Бровари.

Фото: Фейсбук