Крюківський вагонобудівний завод наразі отримав державне замовлення і виробляє нові пасажирські вагони.

В рамках проекту «Велике будівництво»  в Україні планують створити нові швидкісні потяги. Про це повідомив на всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура”» президент Володимир Зеленський, пише «Ліга.Бізнес».

За його словами, наразі Крюківський вагонобудівний завод вже отримав державне замовлення і виробляє нові пасажирські вагони. Поїздка в нових вагонах триватиме не більше 3-4 години.

«Сьогодні Крюківський завод має державне замовлення і виготовляє нові пасажирські вагони для залізниці. Наша мета, щоб залізнична поїздка між містами займала в українців максимум 3-4 години», – сказав Зеленський .

Президент додав, що крім цього, наразі вдосконалюють маршрути поїздів Інтерсіті та готують до роботи нові. Він також зазначив, що держава працює над оновленням приміських поїздів, а також над створенням проекту приміського сполучення «Сіті-експрес».

За словами керівника Офісу президента Кирила Тимошенка, будівництво системи приміських експресів у столиці, Kyiv City Express, має розпочатися у 2021 році.

Нагадаємо, УЗ планує сполучити Київ з найбільшими містами України швидкісними потягами.

Фото: unsplash