Таким чином поїзд буде знаходитися у дорозі менше, аби відповідати категорії "Інтерсіті".

Йдеться про поїзд 779/780 “Суми-Київ” та подовжений маршрут “Суми-Вінниця”, повідомив доктор економічних наук у галузі транспорту Дмитро Власенко.

За його словами, із 28 березня поїзди більше не зупинятимуться на чотирьох станціях: Білопілля, Бахмач, Ніжин і Дарниця. Інформацію про це також можна побачити на сайті “Укрзалізниці” під час замовлення квитків онлайн.

За його словами, сстанні роки цей потяг не дотримувався швидкісного режиму, який передбачений для категорії “Інтерсіті”. На початку свого курсування поїзд вписувався у цю категорію із усіма зупинками, проте через зношеність колій, як стверджує Дмитро Власенко, цьому маршруту не дається прибувати вчасно.

Експерт в галузі транспорту зазначив, що на зворотньому шляху “Суми-Київ” норматив швидкості цим поїздом виконується.

А якщо брати маршрут вихідного дня “Суми-Вінниця”, то до показника маршрутної швидкості “Інтерсіті” (буде 7 г.34 хв, а максимум 7 г. 9 хв) не дотягує“, – зазначив він, додавши, що при недотримання швидкісного режиму поїзд з категорії “Інтерсіті” переходить в категорію “Регіональний експрес”. Проте тоді перевізник повинен знизити вартість квитків.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” припинила продаж на потяги до Івано-Франківської області через  високий рівень захворюваності коронавірусом та потрапляння регіону у “червону” зону карантину.

Фото: УЗ