Максимальне покарання вчительці за булінг учня - до року виправних робіт.

Про це повідомили у Київській міській прокуратурі.

Так, ювенальний прокурор Шевченківської окружної прокуратури Києва погодив процедуру дізнання щодо класного керівника першого класу однієї зі столичних шкіл, котра умисне завдала удару учню, який має форму аутистичного розладу.

У ході дізнання правоохоронці встановили, що дії вчительки, які набули значного суспільного резонансу наприкінці червня 2021 року, після опублікованого в мережі відео, сталися в березні поточного року.

Тоді працівниця освітнього закладу безпідставно застосувала фізичне насильство щодо малолітнього учня, який перебуває на інклюзивній формі навчання. Неправомірні дії вчителя кваліфіковано за ч. 1 ст. 126 КК України, тобто умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень“, – зазначили у прокуратурі.

Санкція статті передбачає відповідальність від штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або до двохсот годин громадських робіт. Максимальне покарання – виправні роботи на строк до одного року.  Наразі дізнання триває.

Раніше ми повідомляли, що вчительку, яка вчинила булінг щодо учня з аутизмом, звільнили. Інцидент стався у школі №58 Шевченківського району столиці.

Фото: скріншот