Київська обласна прокуратура спільно з СБУ викрили окупанта і повідомили йому про підозру в порушенні законів та звичаїв війни.

Правоохоронці встановили особу ще одного окупанта, який ґвалтував жінок на Київщині, ­– ним виявився 20-річний радіотелефоніст 30-ої окремої мотострілецької бригади Булат Фассахов. Про це повідомляє генеральна прокурорка Ірина Венедіктова у Facebook.

Ідентифіковано ще одного підозрюваного в насиллі над жінками на Київщині. Це вже другий викритий російський ґвалтівник – 20-річний Булат Фассахов – радіотелефоніст гаубичного артилерійського дивізіону 30-ої окремої мотострілецької бригади 2-ї гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу ЗС РФ” — повідомила вона.

За словами генпрокурорки, Київська обласна прокуратура спільно з СБУ викрили окупанта і повідомили йому про підозру в порушенні законів та звичаїв війни.

Венедіктова додала, що у березні Фассахов разом із товаришем по службі увірвались до приватного будинку в селі Броварського району. Він наказав спільнику закрити всіх мешканців будинку в підвалі, крім однієї жінки. Залякуючи жертву зброєю та розправою над сім’єю, Фассахов її зґвалтував.

Через кілька днів воєнний злочин повторився. Цей же військовослужбовець разом з іще трьома зайшли вже до іншого будинку. Сім’ю вивели на вулицю, залишивши одну жінку, яку по черзі зґвалтували, погрожуючи вбивством.

Венедіктова додала що встановлення решти причетних до цих звірств триває.

Раніше журналісти розшукали родичів рашиста Струєва, підозрюваного у звірствах в Бучі.

Фото: Фейсбук